Левски с първо място на турнира „Витоша Къп“ 2026
Децата от Детско-юношеската школа на Левски от набор 2017 година спечелиха турнира „Витоша Къп“, който се проведе на стадион „Анева чешма“ в Железница. „Сините“, водени от треньорите Стефан Медвецки и Денис Сираков, участваха с два отбора в надпреварата, която се проведе по правилата на Футбол 7. В нея се включиха общо 30 отбора, разделени в 3 потока - всеки от които се състоеше от 2 групи по 5 тима.
Вторият отбор на Левски, в който бяха включени и деца, родени през 2018 година, стана убедителен първенец в своя поток. „Сините“ спечелиха и четирите мача от предварителната група срещу Възраждане, Академия (София), Витоша (Бистрица) и Средец (София). На ½ финалите Левски победи с 5:0 втория отбор на Септември, а на финала повтори резултата срещу Железница.
Левски 1 записа загуби на старта в предварителната си група от Олимпия (София) и Рилски спортист (Самоков). Последваха две победи – над Септември и Балкан (Ботевград). „Сините“ заеха трето място в групата си, а в спора за 5/6 място в Поток 1 загубиха след изпълнение на дузпи от Ятак (Бучино), като в редовното време срещата завърши 3:3.