Едно от загиналите деца от Славия е внук на доскорошен член на УС на "сините"
Левски изказа съболезнования към близките на загиналите млади футболисти на Славия и сподели, че едното дете е внуче на доскорошния член на УС на клуба Борислав Георгиев. Ето какво написаха "сините":
"ПФК "Левски" изказва своите най-искрени съболезнования на близките на загиналите млади футболисти на "Славия" при тежката катастрофа днес. Едното дете е внук на доскорошния член на УС на клуба Борислав Георгиев.
Пожелаваме кураж и възстановяване на останалите участници в катастрофата, които се борят за живота си.
Няма как дори да си представим колко е тежко на близките на тези чисти души, които загубиха живота си толкова рано.
Сбогом, малки ангели."